O mne

Robert IVAN je rodinne založený a je zakladateľom realitnej kancelárie Popreal.

Učiteľstvo už krátko po skončení vysokej školy zavesil na klinec. No práca s ľuďmi ho baví a tak v roku 2007 popri dlhoročnej obchodnej činnosti vedie aj zaujímavý developerský projekt významného slovenského staviteľa na juhovýchodnom Slovensku.

Aj realitní makléri vedia konať férovo !

V rokoch 2009 a 2010 bol zodpovedný za rozvoj realitnej činnosti v rámci začínajúcej siete finančných poradcov na Východnom Slovensku.

Ešte v tom istom roku je oslovený na spoluprácu a začína naplno pracovať pre významného lokálneho realitného hráča s jasne nastavenými pravidlami spolupráce.

Rok 2014 mu priniesol novú veľkú výzvu v podobe spolupráce s najsilnejšou celoslovenskou sieťou realitných kancelárií.

Po absolvovaní špičkového školiaceho programu, praxe a získaní nadstavbového certifikátu kvalifikovaného realitného makléra zakladá košickú regionálnu kanceláriu tejto spoločnosti ako pobočku, náborové a školiace centrum v jednom.

V priebehu prvého polroka 2015 náborom a školením pod jeho výhradným vedením prešlo cez 70 začínajúcich realitných maklérov. Regionálna pobočka v Košiciach v krátkom čase začala predávať a prenajímať množstvo nehnuteľností a vytvárať tak veľmi dobré meno tejto spoločnosti na Východe Slovenska.

Touto svojou činnosťou sa tak rýchlo zaradil medzi najlepších maklérov tejto spoločnosti na Slovensku.

Realitný biznis ma nesmierne baví. Poďte sa baviť so mnou! :o)

Avšak v druhej polovici roku 2015 v ňom dozrieva myšlienka splniť si sen a tak ešte v septembri toho istého roku otvára a vedie v Košiciach vlastnú realitnú kanceláriu Popreal (populárna realitka) s osobitným prístupom ku klientom.

Robert zabezpečuje svojim klientom kvalitné a komplexné služby pri predaji / kúpe / prenájme nehnuteľností a ich financovaní či poistení. Zameriava sa hlavne na stavebné pozemky v Košiciach a širokom okolí.

Jeho prioritou sú spokojní klienti, ktorí sa k nemu s radosťou vracajú a odporúčajú ho svojím príbuzným, priateľom a známym.

 

Máte už svojho osobného poradcu?

 

 

Robert IVAN     

Váš osobný maklér pre Košice a široké okolie

 

Volajte na mobil: +421 (0) 911 313 757

Píšte e-mail na: robertivan at @popreal.sk

Prajem všetko najlepšie a teším sa na osobné stretnutie s Vami! 

Tlačiť stránku

Sociálne siete
Dátum a sviatok

Jednoduchá hypotekárna kalkulačka

Zadajte akú chcete pôžičku, na koľko rokov,
pri akom úroku a kalkulačka spočíta mesačnú
platbu.


 


%

   

   

      © 2017 - Robert IVAN Reality a financie
Digitální obchodník
Zpět nahoru