Pár dobrých dôvodov, prečo predávať bez realitky

My makléri sa často stretávame s klientami, ktorí nás žiadajú o pomoc vo chvíli, kedy sa im nedarí predať nehnuteľnosť bez realitky. Mrzí nás to, pretože keby nás o pomoc požiadali skôr, ušetrili by čas, nervy a hlavne peniaze. Aj keď si pôvodne myslia pravý opak.

Preto vám tu ponúkam pár „dobrých“ dôvodov, prečo predávať bez realitky.

- Keď vašu nehnuteľnosť inzeruje profesionálny maklér, osloví o pár stoviek tisíc ľudí viac, než vy. Naša inzercia je mnohonásobne rozsiahlejšia, ako tá od súkromnej osoby. Teda, máme o pár tisíc % väčšiu pravdepodobnosť, že tú vašu nehnuteľnosť predáme za vyššiu cenu.

- Nehľadiac na to, že keď ponúka nehnuteľnosť priamo majiteľ, kontaktujú ho výhradne realitné kancelárie. Rozhodne nie skutoční vážni záujemcovia.

- Keď maklérovi zavolá klient, tak ten si ho pochopiteľne preverí. Nie je to podvodník? Nie je to zlodej, podvodník na vykrádanie nehnuteľností a podobne? Tých sa na stránkach pre inzerciu bez RK pohybuje až až. Veď im „zákazník“ predloží kontakt i s fotodokumentáciou, ochotne pozve ďalej a ešte odpovie na všetko, čo sa zlodej opýta. Keď si inzerát podáte sami, na preverovanie za dverami vašej nehnuteľnosti už je trochu neskoro.

- Vážne máte čas na to v podstate nonstop odpovedať na otázky, emaily a viesť strategicky správne vyjednávanie so všetkými, čo sa vám ozvú?

- A naozaj viete presne, čo všetko je potrebné zariadiť pri predaji?

- Na základe čoho ste stanovili predajnú cenu? Podľa toho, za koľko by sa vám páčilo predať? Alebo vám nejaký odborník stanovil skutočnú tržnú cenu a nie nezmysel? Či už smerom dole, alebo hore.

- A naviac, pokiaľ si zvolíte „obyčajného“ právnika, ktorý nemá skúsenosti s nehnuteľnostnou problematikou, zaplatíte za jeho služby tisíce a tisíce a ešte si nemôžete byť istý dobre odvedenou prácou. My spolupracujeme s tými skúsenými v danom obore a máme výhodné zmluvné ceny.

Môj vzácny klient, pokiaľ chcete osloviť s predajom tak o 1 000% menej potenciálnych klientov, chcete riskovať, že vám niekto vykradne nehnuteľnosť, či máte chuť robiť prehliadky a jednať s klientami, kedykoľvek oni potrebujú, keď chcete, aby vás to stálo všetko väčšie nervy a peniaze a ste si istý, že to zaobstaráte právne správne, potom hurá do toho. V opačnom prípade sa na mňa obráťte včas. Rád vám predstavím, čo všetko pre vás viem urobiť. Je toho veľa.

Tlačiť stránku

Sociálne siete
Dátum a sviatok

Jednoduchá hypotekárna kalkulačka

Zadajte akú chcete pôžičku, na koľko rokov,
pri akom úroku a kalkulačka spočíta mesačnú
platbu.


 


%

   

   

Počasie

Počasí

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte akú chcete pôžičku, na koľko rokov,
pri akom úroku a kalkulačka spočíta mesačnú
platbu.


 

 

 
0%85 %100%

 


%

   

   

      © 2017 - Robert IVAN Reality a financie
Digitální obchodník
Zpět nahoru